Wypożyczalnia aut 9 osobowych.

Ostatni wolny termin tych wakacji: 18.07 – 5.08!
Nasza wypożyczalnia samochodów 9 osobowych czyli busów proponuje ostatni wolny termin wypożyczenia jeszcze w te wakacje. Pośpiesz się jeśli chcesz z rodziną czy ze znajomymi wyjechać na wakacje jednym autem i zoptymalizować w ten sposób koszty. Rozkoszuj się świetną atmosferą jaka wynika z takich wspólnych podróży. Auto 9 osobowe idealnie nadaje się również na ekonomiczne wyjazdy biznesowe.

Wypożyczalnia proponuje samochód z 2018 roku 9 osobowego busa Renault Trafic Grand Passenger na Kat. B, 1.6 DcI 145 KM i spalaniem zaledwie 8 l/100 km. Potężny bagażnik 3400 litrów z łatwością pomieści bagaże wszystkich 9 pasażerów, 3 strefowa klimatyzacja zagwarantuje wysoki komfort podróży busem, wielka przestrzeń w kabinie zapewnia poczucie luzu a dodatkowe mocne ładowarki dla Waszych telefonów i tabletów zaspokoją zapotrzebowanie na prąd w takcie podróży.

Nadal zastanawiasz się nad wynajmem 9 osobowego busa?
Pasażerowie mogą cieszyć się wysokim komfortem. Tylne kanapy mają wzmocnione boki, składane podłokietniki i dużą przestrzeń na nogi. Dwoje bocznych dużych i przeszklonych drzwi przesuwnych ułatwiają dostęp pasażerom do miejsc z tyłu.
Radio z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, złącza USB oraz jack w panelu przednim. Wykorzystaj także drugie wejście USB znajdujące się w pobliżu uchwytu smartfona – a konkretniej jednego z dwóch.

Zarezerwuj i wynajmij auto 9 osobowe, zrealizuj wspólny ekonomiczny wyjazd wakacyjny – krótki wypad na Mazury, w góry czy dłuższą podróż po Europie. Tym autem nie strach jechać poza Polskę – to nowy pojazd i w pełni ubezpieczony.

Wynajem aut 9 osobowych bratGO
Wynajem aut 9 osobowych bratGO
Wynajem aut 9 osobowych bratGO
Wynajem aut 9 osobowych bratGO